Přebalování padáků Jetřichov – 2021

v sobotu 27.11. 2021 oficiální přebalování záložek. Přebalovat bude Stáňa Klikar a Kryštof Klimpar.
Místo – Jetřichov tělocvična
Čas – během dne 27.11. od cca 10:00 až do večera, pokud by se nestihlo, tak neděle.

Důležité:

Prosíme o přihlášení na přebalování do  20.11., využijte tabulku, každý člen svazu bude mít přebalení zdarma (1 záložka/ 1 členství). Letos jsme v termínu, tak potřebné nacionále doladíme na místě – předem se stačí jen zapsat do pořadí , kdo nechce, aby bylo vidět jeho jméno v tabulce, nechť využije své pilotní číslo Východních Čech, doladím si sama – kdo zatím neházel záložku, nezavěsi, není z rodiny nebo se jinak neproslavil a číslo P nemá, musí použít bohužel jméno :).

Možnost výběru času

Kluci Stáňa a Kryštof budou v Jetřichově v tělocvičně od cca 9:00. Připravila jsem tabulku, kde je možný se předem napsat a tím si to zjednodušit, abyste nečekali x hodin (dole v tabulce možnost SOBOTA a NEDĚLE – využívejte přednostně sobotu, neděli až po zaplnění soboty https://docs.google.com/…/1L2oYbN9MXwNjkTF0aRHh…/edit…
Záložku bude možné buď na kruzích v tělocvičně odhodit (tak se to tam provozovalo minule) a pak by bylo vhodné, kdyby chvíli visela. Kdo bude chtít odhazovat, počítejte tedy s příjezdem dřív, než si napíšete do tabulky. Odhodíte, záložka se zavěšená provětrá (až hodinku) a pak se bude balit.
Kdo chce mít vše dříve a nechce odhodit, nejlépe doma záložku vyvěsit, ráno dát do igelitky a přivézt.

27.11. večer navazuje na přebalování Bambuska doletná

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.